Aminokyseliny >> Tablety >> AMINO MAXX 6000 250tbl
 ?

Neviete si rady s výberom? Napíšte nášmu špecialistovi!

AMINO MAXX 6000 250tbl

Pre zväčšenie klikni na obrázok
Podporuje udržanie svalovej hmoty a pôsobí proti katabolizmu. Podporuje rýchlu regeneráciu po náročnom tréningu. Podporuje extrémne svalový rast
Kód: 4007
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 24,50 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  24,50 €
Množstvo:    
 
vytrvalosťregeneráciabojové športysilové športy
 

AMINO MAXX 6000 je vyrobený podľa najnovších technológií za použitia enzymaticky hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu vysokej biologickej hodnoty. Vzhľadom k jeho "predtrávené" forme putujú aminokyseliny rovno do svalov, kde dochádza k okamžitému využitie a ďalej nezaťažujú tráviaci systém. Vysoký obsah jednotlivých peptidov zabezpečuje rýchlu regeneráciu a rast svalovej hmoty. Ďalej priaznivo pôsobí na imunitný systém a koncentráciu. AMINO MAXX 6000 neobsahuje žiadny tuk a preto je vhodný aj do redukčných diét.

 

Aminokyseliny z hovädzej bielkoviny dodávajú telu tie pravé stavebné kamene, potrebné pre tvorbu čistej svalovej hmoty! Aj keď prijmete bielkovinu z poriadneho hovädzieho steaku - stále budete konzumovať veľké množstvo zbytočného tuku a cholesterolu. V tabletách AMINO MAXX 6000 doslova nalisované čisté, enzymaticky Naštiepené "predtrávené" aminokyseliny, ktoré očistené od nepotrebných zložiek.

 

Proces výroby enzymaticky hydrolyzovaného "naštěpeného" hovädzieho proteínu je sám o sebe veľmi energeticky náročný a tým aj drahý. Nie každý výrobca hovädzieho hydrolyzátu si ho môže dovoliť. Firma MaxxWin nutrition je jedna z mála, kterátento hovädzie hydrolyzát naozaj ponúka!

 

 
Vyskúšajte AMINO MAXX 6000, ktorá ak ste alergický na laktózu alebo sóju. Je rýchlo stráviteľný - aminokyseliny putujú priamo do svalov, kde dochádza k okamžitému využitie a ďalej nezaťažujú tráviaci systém. AMINO MAXX 6000 je vďaka absolútnemu nulovému obsahu tuku a cukru vhodný aj do diét a predsúťažnej prípravy, kedy je úbytok svalovej hmoty priamo nežiaduce. Hovädzie hydrolyzát je bohatý na vitamín A, C, B6, B12, Tiamín, Riboflamin, Niacín, Vápnik, fosfor, horčík, sodík a draslík.

Odporúčané dávkovanie:

2x denne 5 tabliet pred jedlom alebo po tréningu.


zloženie:

hydrolyzovaný hovädzí proteín, l-lysin HCl, látka protihrudkujúca: stearát horečnatý E470b

Upozornenie na obale:

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

 

Nutriční informace  
položka Obsah ve 100g obsah v 1 tabletě
 
Energetická hodnota 1598kJ/376kcal 32kJ/7,5kJ  
Bílkoviny 93g 1870mg  
Sacharidy 1g 0,02mg  
Tuky 0g 0mg  
L-lysin 1.6g 320mg