Stimulanty + Ostatné >> Pred tréningom >> Anabolic & Testosterone Booster 80cps 1+1 gratis
 ?
Nakúpte za viac ako 30, - € a získate tak DOPRAVU POŠTOU ZADARMO!


Anabolic & Testosterone Booster 80cps 1+1 gratis

Akce

Pre zväčšenie klikni na obrázok
Zlepšuje sexuálnu výkonnosť a libido. Stimuluje vyššiu produkciu testosterónu. Zvyšuje počet a pohyblivosť spermií. Podporuje výkonnosť, vytrvalosť.
Kód: 8001
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 23,90 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  19,90 €
Množstvo:    
 
Balenie:80 kapslí
Počet dávok :20
vytrvalosťregeneráciabojové športysilové športy
 

AKCIE  1 +1  ZDARMA !!!


Anabolic & Testosterone Booster obsahuje unikátnu kombináciu látok pre podporu sexuálnych funkcií a produkciu prirodzeného testosterónu. Priaznivo pôsobí na športovú výkonnosť a vytrvalosť. U mužov môže zvýšiť hladinu testosterónu o 30% a tým podporiť rast svalovej hmoty a jej rýchlejšiu regeneráciu. U žien dochádza k zvýšeniu hladiny estradiolu, ktorý môže pomôcť k štíhlejšie postave a zmiernenie negatívnych príznakov menopauzy. Peruánska Maca spolu s Arginínom priamy vplyv na erekciu a podporu sexuálnych funkcií. Anabolic & Testosterone Booster je suplement, ktorý oceníte nielen vo fitness centre, ale aj v sexuálnom živote. Je legálne bez vedľajších účinkov a funguje!

 

Odporúčané dávkovanie:

1x denne 4 kapsuly, vždy pred výkonom.

Zloženie:

L-Arginín HCl, Tribulus Terrestris (štandardizovaný extrakt s obsahom 45% saponínov, Peruánska Maca extrakt, fosforečnan vápenatý E341 - protihrudkujúca látka, Ginkgo Biloba, štandardizovaný extrakt - 24% ginkgoflavonových glykozidov / 6% terpenoidných laktónov, stearát horečnatý E470b - protihrudkujúca látka.


Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 

Nutričné informácie  
položka Obsah v tobolce Obsah v dávke (4 tob)
L-Arginin HCl 150 mg 600 mg
Tribulus Terrestris standardizovaný extrakt s obsahem 45% saponinů 100 mg 400mg
Peruánská Maca extrakt 100 mg 400 mg
Ginkgo Biloba standardizovaný extrakt 24% flavonových glykosidů / 6% terpenoidných laktonů 10 mg 40 mg