Aminokyseliny >> Kapsle >> ARGININE 1200 90cps
 ?

Chcete mať tovar do druhého dňa? Objednajte si do 14.00 hod.

ARGININE 1200 90cps

Pre zväčšenie klikni na obrázok
Podporuje transport krvi a kyslíka do svalov. Podporuje extrémne svalový rast. Pozitívne pôsobí na sexuálny apetít. Pozitívne pôsobí na imunitný
Kód: 4010
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 11,20 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  11,20 €
Množstvo:    
 
Balení:90 kapslí
Počet dávek v balení:45
vytrvalosťregeneráciabojové športysilové športy
 
ARGININ MAXX 1200 obsahuje L-Arginín, ktorý hrá dôležitú úlohu v mnohých biologických procesoch. Podieľa sa na tvorbe svalovej hmoty, stimuluje vyššiu produkciu rastového hormónu STH a ako prekurzor oxidu dusnatého NO vplyv vazodilatáciu cievneho riečišťa v periférnych oblastiach tela. Ich rozšírením dochádza lepšiemu transportu živín a kyslíka do svalov a tým aj ich rýchlejší zásobenie a regeneráciu. Pravidelným príjmom L-arginínu pomáhate budovanie čistej svalovej hmoty bez tuku, sily a vytrvalosti. ARGININ MAXX 1200 ďalej pozitívne pôsobí na sexuálne zdravie a zlepšenie funkcie sexuálnych orgánov vplyvom ich prekrvenie.

Odporúčané dávkovanie:

1 2x denne 2 kapsuly.


zloženie:

Arginín HCl, transparentné želatínová kapsula, látka protihrudkujúca: stearan horečnatý E470b


Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Určené pre zvláštnu výživu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

 

Nutriční informace  
položka Obsah v 1 tobolce Obsah v dávce (2 tobolky)  
Arginin HCL 600mg 1200mg