Aminokyseliny >> Kapsle >> EXTREME BCAA PRO 4:1:1 400cps
 ?
Nakúpte za viac ako 30, - € a získate tak DOPRAVU POŠTOU ZADARMO!


EXTREME BCAA PRO 4:1:1 400cps

Pre zväčšenie klikni na obrázok
Vysoko anabolický pomer BCAA 4:1:1. Ochrana a rast svalovej hmoty. Výrazne urýchľuje po-tréningovú regeneráciu. Pre intenzívne a tvrdo trénujúcich.
Kód: 4005
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 29,10 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  29,10 €
Množstvo:    
 
vytrvalosťregeneráciabojové športysilové športy
 

EXTREME BCAA PRE 4:1:1 určené všetkým športovcom pre maximálnu regeneráciu a extrémny nárast svalovej hmoty. Jedna z najdôležitejších aminokyselín vo svaloch je L-Leucín a to je presne to čo Vaše svaly potrebujú počas i po náročnom a vysoko intenzívnom tréningu. Jeho obsah vo svalových vláknach počas tréningu prudko klesá, a preto je dôležité, aby bol v aminokyselinách BCAA obsiahnutý v maximálnom množstve. Práve L-Leucín je zodpovedný za stimuláciu proteosyntézy vo svalových vláknach. Vedecky overený pomer 4:1:1 (L-Leucín, L-Valin, L-izoleucín) je skutočne ten, ktorý zabezpečí účinnú ochranu svalového aparátu pred degradáciou v priebehu športového výkonu. EXTREME BCAA PRE 4:1:1 Vám pomôže k extrémnym svalovým prírastkom a ich udržanie. Vhodné aj do redukčných diét.

Trénuj tvrdo, Trénuj DLHO, Trénuj s EXTREME BCAA PRO 4:1:1.


Odporúčané dávkovanie:

2x denne 4 kapsuly, vždy 45-60 minút pred a 15-30 minút po tréningu alebo fyzickom výkone.

 

Zloženie:

L-Leucín, Transparentné želatínová kapsula, L-Valin, L-izoleucín, fosforečnan vápenatý E341 - protihrudkujúca látka, stearát horečnatý E470b - protihrudkujúca látka.


Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 

Nutričné informácie
položka obsah v 1 tobolce obsah v dávke (4ks)
L-Valin 75mg 300mg
L-Leucin 300mg 1200mg
L-Isoleucin 75mg 300mg