Aminokyseliny >> Tablety >> GLUTAMINE MAXX 3000 180tbl
 ?

Neviete si rady s výberom? Napíšte nášmu špecialistovi!

GLUTAMINE MAXX 3000 180tbl

Pre zväčšenie klikni na obrázok
Urýchľuje tvorbu svalovej hmoty a zotavenie po tréningu. Priaznivo pôsobí na imunitný systém. Odďaľuje pocit únavy. Podporuje tvorbu rastového hormonu
Kód: 4009
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 18,50 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  18,50 €
Množstvo:    
 
Balení:180 tablet
Počet dávek v balení:60
regeneráciabojové športychudnutiesilové športy
 
 
L-glutamín sa radí medzi neesenciálne aminokyseliny a tvoria viac ako 60% obsahu všetkých aminokyselín svalových buniek. Je vysoko hodnotený pre svoj pozitívny účinok na regeneráciu organizmu a urýchlenie tvorby čistej svalovej hmoty. Dokáže zabrániť rozpadu ostatných aminokyselín, v neposlednom rade podporuje imunitný systém. L-glutamín je látka, ktorú by nemal zabúdať žiadny športovec, pretože jednoznačne pôsobí na zlepšenie športového výkonu. V každej dávke Glutamine Maxx 3000 nájdete 3000mg vysoko kvalitného L-glutamínu.


Odporúčané dávkovanie:

Základná denná dávka 3 tablety. Dávku dve tablety užite ihneď po tréningu a 1 tabletu pred spaním. Dávky zapite dostatočným množstvom vody alebo obľúbeného nápoja.


zloženie:

L-glutamín, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý E470b.


Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Určené pre zvláštnu výživu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť na obale.

 

Nutriční informace  
položka obsah v jedné tabletě obsah v dávce (3tablety)
L-Glutamin 1000mg 3000mg