Stimulanty + Ostatné >> Pred tréningom >> HMB MAXX 1500 240tbl
 ?

Chcete mať tovar do druhého dňa? Objednajte si do 14.00 hod.

HMB MAXX 1500 240tbl

Pre zväčšenie klikni na obrázok
Podporuje rýchlu regeneráciu sval. hmoty a jej rýchly nárast. Podporuje imunitný systém. Zabráni odbúravaniu už vybudovanej svalovej hmoty počas diet
Kód: 8011
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 24,20 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  24,20 €
Množstvo:    
 
Balení:240 tablet
Počet dávek v balení:80
vytrvalosťregeneráciabojové športysilové športy
 
 
HMB (beta-hydroxy beta-methylbutyrate) radíme medzi najsilnejšie a zároveň bezpečné prírodné stimulanty pre nárast svalovej hmoty. Jedná sa o metabolit vetvené aminokyseliny L-leucínu, ktorý hrá úlohu v syntéze bielkovín a prirodzene sa v malom množstve tvoria v ľudskom tele. HMB ako doplnok pre športovcov pôsobí proti odbúravaniu svalovej hmoty počas intenzívneho tréningu a prispieva k jej rýchlejšej regenerácii. Ďalej potom zvyšuje obranyschopnosť organizmu v extrémnych vypätiach. HMB MAXX 1500 je určený pre všetkých, ktorí si chcú aj napriek zníženému kalorickému príjmu udržať svalovú hmotu, bez ohľadu či ste začiatočník alebo profesionálny športovec.Odporúčané dávkovanie:

Pol hodiny pred tréningom vezmite 3 tablety a riadne zapiť vodou alebo obľúbeným nápojom.


 
zloženie:

HMB Ca (Beta-hydroxy beta-methylbutytrát vápenatý), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, látky protihrudkujúce: fosforečnan vápenatý E341, stearát horečnatý E470b.


Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť na obale.

 

Nutriční informace  
položka obsah v jedné tabletě obsah v dávce (3tablety)
HMB Ca (Beta-hydroxy beta-metylbutyrát) 500mg 1500mg