Aminokyseliny >> Tablety >> Hydro Whey Amino 4800 400tbl
 ?

Neviete si rady s výberom? Napíšte nášmu špecialistovi!

Hydro Whey Amino 4800 400tbl

Pre zväčšenie klikni na obrázok
Enzymaticky Hydrolyzované Aminokyseliny! Jednoducho stráviteľné. 100% využiteľné. Podporuje rýchly nárast svalovej hmoty a jej ochranu. Zvyšuje silu.
Kód: 4014
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 26,10 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  26,10 €
Množstvo:    
 
Balenie:400 tablet
Počet dávok :100
vytrvalosťregeneráciabojové športysilové športy
 

HYDRO WHEY AMINO 4800 je vyrobený podľa najnovších technológií za použitia enzymaticky hydrolyzovaného (predtráveného) srvátkového proteínového koncentrátu WPC vysokej biologickej hodnoty. Vzhľadom k jeho "predtrávené" forme putujú aminokyseliny rovno do svalov, kde dochádza k okamžitému využitie a ďalej nezaťažujú tráviaci systém. Vysoký obsah jednotlivých peptidov zabezpečuje rýchlu regeneráciu a rast svalovej hmoty. Proces výroby enzymaticky hydrolyzovaného "naštěpeného" srvátkového proteínového koncentrátu WPC je sám o sebe veľmi energeticky náročný, ale len vďaka tejto hydrolýze dochádza k zachovaniu biologickej hodnoty aminokyselín. Tie pre Vaše telo tie pravé stavebné kamene pre tvorbu čistej svalovej hmoty. HYDRO WHEY AMINO 4800 sú určené pre intenzívne športujúcich jedincov, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu a uchrániť ju pred katabolizácii.

 

Odporúčané dávkovanie:

2x denne 4 tablety najlepšie 30 min pred jedlom a zapiť dostatočným množstvom vody alebo obľúbeného nápoja.


Zloženie:

Enzymaticky hydrolyzovaný WPC - srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový koncentrát, l-lysin HCl, Glycín, látka proti hrudkujúce: stearát horečnatý E470b.


Upozornenie na obale:

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

 

 

Nutričné informácie  
položka Obsah ve 100g obsah v 1 tabletě
 
Energetická hodnota 1496 kJ / 352 kcal 18kJ/4,2kcal  
Bielkoviny 79g 950mg  
Sacharidy 6g 72mg  
Tuky 3g 36mg