Stimulanty + Ostatné >> Pred tréningom >> Inosine with Fe+Zn 60cps
 ?

Chcete mať tovar do druhého dňa? Objednajte si do 14.00 hod.

Inosine with Fe+Zn 60cps

Pre zväčšenie klikni na obrázok
* zlepšuje dych pri fyzickom výkone * okamžitý zdroj energie * umožní trénovať dlhšie * podpora imunitného systému * dodáva viac kyslíka do svalu
Kód: 8019
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 8,90 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  8,90 €
Množstvo:    
 
Balenie:60 kapslí
Dávok :30
vytrvalosťregeneráciabojové športysilové športyPlávanie
 
Tento prípravok by sa mal skôr nazývať druhý dych, pretože mnoho športovcov, ktorí Inosin užívajú, opisujú, ako pri športovom výkone cítia rozpoznateľný príval energie a ďaleko lepšie dýchanie. Inosin je prírodná a nášmu telu látka vlastná, ktorá je prekurzorom ATP. V spojení s železom prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele. Tým sa zlepší energetická hladina vo svaloch a telo tak môže pracovať dlhšie a s vyššou intenzitou. Vaše tréningy môžu byť tvrdšie a športový výkon vyšší. Pridaný zinok a vitamín C prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí.

 

Odporúčané dávkovanie:
1x denne 2 kapsuly

 

Zloženie:
Inozín, transparentná želatínová kapsula, kyselina askorbová, oxid železitý, oxid zinočnatý, fosforečnan vápenatý E341 - protihrudkujúca látka, stearan horečnatý E470b - protihrudkujúca látka.

 

Upozornenie:
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 
 
Nutričné informácie:

Položka

Obsah v 1 kapsule

Obsah v dávke 2 kapsuly

Inosin                                        

400mg

          800mg

Železo

14mg (100%ODD)

28mg (200%ODD)

Zinok

5mg (50%ODD)

10mg (100%ODD)

Vitamín C

40mg (50%ODD)

80mg (100%ODD)