Spaľovače tuku >> Kapsle >> L-CARNITINE Arginine 100cps
 ?
Nakúpte za viac ako 30, - € a získate tak DOPRAVU POŠTOU ZADARMO!


L-CARNITINE Arginine 100cps

Pre zväčšenie klikni na obrázok
*Podporuje spaľovanie tukov *Rýchle zotavenie po tréningu*Povzbudzuje rast svalov*Podporuje imunitný systém* Stimuluje uvoľňovanie rastového hormónu
Kód: 9016
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 11,60 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  11,60 €
Množstvo:    
 
Balenie:100 kapslí
Dávok :50
vytrvalosťregeneráciachudnutie
 

L-karnitín je non-esenciálna aminokyselina, ktorá uľahčuje prenos mastných kyselín do mitochondriálnej membrány a ich premenu na bunkovú energiu.

Arginín hrá dôležitú úlohu v mnohých biologických procesoch a ako prekurzor oxidu dusnatého NO má vplyv pri vazodilatácii cievneho riečišťa v periférnych oblastiach tela. Ich rozšírením dochádza k lepšiemu transportu živín a kyslíka do svalov a tým aj k ich rýchlejšiemu zásobeniu a regenerácii.Odporúčané dávkovanie:

2x denne 2 kapsuly

 

Zloženie:

L-Karnitín tartrát, L-Arginín HCl, Transparentná želatínová kapsula, fosforečnan vápenatý E341 - protihrudkujúca látka, Stearan horečnatý E470b - protihrudkujúca látka.

 

Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

 

Nutričné informácie

Položka

Obsah v 1 kapsule

Obsah v dávke 4 kapsuly

L-Karnitín tartrát                                              

250mg

1.000mg

L-Arginín HCl

250mg

1.000mg