Spaľovače tuku >> Kapsle >> Men´s Carnitine with Arginine 60cps
 ?

Chcete mať tovar do druhého dňa? Objednajte si do 14.00 hod.

Men´s Carnitine with Arginine 60cps

Pre zväčšenie klikni na obrázok
* účinnejší spaľovač tuku * zvyšuje fyzický výkon * lepšie zásobenie a regenerácia svalov
Kód: 9017
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 9,30 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  9,30 €
Množstvo:    
 
Balenie:60 kapslí
Dávok :30
vytrvalosťregeneráciachudnutiesilové športy
 

Acetyl L-Karnitín (ALC) je účinnejšia forma dobre známeho a veľmi obľúbeného L-Karnitínu. Najnovšie poznatky všeobecne nasvedčujú, že ALC je lepšie využiteľnejšia. Ovplyvňuje metabolizmus mastných kyselín, podporuje lepšie využitie energie v organizme. Zvyšuje odbúravanie tukových zásob, podporuje spaľovanie tukov a tvorbou energie z tukových zásob pomáha zvyšovať fyzický výkon. Zlepšuje schopnosť vstrebávania informácií, chápania a učenia sa.
Arginín hrá dôležitú úlohu v mnohých biologických procesoch. Má vplyv na vazodilatáciu cievneho riečišťa v periférnych oblastiach tela. Ich rozšírením dochádza lepšiemu transportu živín a kyslíka do svalov a tým aj ich rýchlejšiemu zásobeniu a regenerácii.

 

 

Odporúčané dávkovanie:

1x denne 2 kapsuly

 

 

Zloženie:

Acetyl L-Karnitín, Arginín HCl, Transparentná želatínová kapsula, Fosforečnan vápenatý E341  – protihrudkujúca látka, Stearát horečnatý E470b – protihrudkujúca látka.

 

 

Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

 

 

Nutričné informácie:

Položka

Obsah v 1 kapsule

Obsah v dávke 2 kapsuly

Acetyl L-Karnitín

400mg

800mg

Arginín HCl

100mg

200mg