Spaľovače tuku >> Kapsle >> THERMAXX Fat Burner 90cps
 ?
Zaregistrujte sa u nás a získate automaticky lepšie ceny plus ďalšie výhody!  Registrácia TU
 
  • Registrácia na www.maxxwin.sk je úplne bezplatná a k ničomu Vás nezaväzuje.
  • Registráciou  získate okamžite zľavu 10% na všetky výrobky.
  • Zľava platí na všetky vaše objednávky.

THERMAXX Fat Burner 90cps

Pre zväčšenie klikni na obrázok
Podporuje extrémne rýchle spaľovanie tukov, potláča chuť do jedla.Zvyšuje termogenézu a metabolizmus organizmu.Podnecuje organizmus k väčšiemu výkonu.
Kód: 9008
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 14,80 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  14,80 €
Množstvo:    
 
vytrvalosťregeneráciabojové športychudnutiesilové športy
 

THERMAXX FAT BURNER obsahuje jedinečnou kombináciou látok. L-karnitín non-esenciálna aminokyselina, ktora uľahčuje prenos mastných kyselin do mitochondriálnej membrány a ich premenu na bunkovú energiu. Synephrine, kofeín a salicín (extrakt z kôry Bielej vŕby), extrakt zo zeleného čaju- majú široké využitie v tradičnej čínskej medicíne. Bioperine ® je prírodný patentovaný produkt, ktory zlepšiť vstrebávanie výživných latok (www.bioperine.com), Chróm 3 +, ktory prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov a udržaniu normálne hladiny glukózy v krvi. THERMAXX FAT BURNER je určený predovšetkým pre tvrdo intenzívne trénujúcich, ale vďaka svojmu bezpečnému starostlivo vyváženému množstvu látok v jednej tobolke je vhodný aj pre ženy.Odporúčané dávkovanie:

2 kapsuly denne ráno alebo ½ hodiny pred výkonom

Zloženie:

Green tea extrakt - extrakt zeleného čaju (štandardizovaný obsah 50% polyfenolov), L-karnitín tartrát, transparentné želatínová kapsula, kofeín bezvodý, Extrakt kôry Biele vŕby - White Willow Bark (obsah 50% salicínu), protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý E341, stearát horečnatý E 470b, extrakt koreňa zázvoru - Ginger extrakt, extrakt citrus aurantium (obsah 98% synefrínu), extrakt čierneho korenia Bioperine ® (obsahuje piperín), chlorid chromitý.


Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 

Nutričné informácie  
položka obsah v 1 tobolke
obsah v dávke (2 tobolky )
L-Karnitin tartát 150mg 300mg
Extrakt z kôry Bielej vŕby – White Willow Bark (obsah 50% salicinu) 50mg 100mg
Kofein 100mg 200mg
Green Tea Extrakt – Extrakt zeleného čaju (standardizovaný obsah 50 % polyfenolů) 200mg 400mg
Extrakt koreňa zázvoru – Ginger extrakt 10mg 20mg
Synephrin 5mg 10mg
Extrakt čierneho korenia BioPerine® (obsahuje Piperin) 5mg 10mg
Chrom 3+ 100mcq 200mcq