Stimulanty + Ostatné >> Počas dňa >> TT Maxx 90 % 90cps 1+1 gratis
 ?

Neviete si rady s výberom? Napíšte nášmu špecialistovi!

TT Maxx 90 % 90cps 1+1 gratis

Pre zväčšenie klikni na obrázok
TRIBULUS TERRESTRIS 90%. Stimuluje vyššiu produkciu prirodzeného testosterónu. Podpora nárastu svalovej hmoty a sily. Zlepšuje sexuálnu výkonnosť.
Kód: 8003
Výrobca:
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 19,90 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  19,90 €
Množstvo:    
 
Balenie:90 kapslí
Počet dávok :90
regeneráciabojové športysilové športy
 

Teraz v najvyššej možnej koncentrácii - Extrakt 90% saponínov!!

AKCIE ! 1+1 ZDARMA !


TT Maxx 90% obsahuje Tribulus Terrestris s maximálnou možnou koncentráciou saponínov (90%)!! TT Maxx 90% stimuluje organizmus k vyššej produkcii prirodzeného testosterónu. Vďaka tomuto efektu podporuje nárast sily a svalovej hmoty a urýchľuje regeneráciu. Ďalej priaznivo pôsobí na športovú aj sexuálnu výkonnosť, vytrvalosť a libido. Obohatené o Extrakt čierneho korenia, ktorý prispieva k lepšiemu prekrveniu a tým zrýchľuje prenos a vstrebávanie živín. TT Maxx 90% je legálny stimulant organizmu bez negatívnych účinkov!


Odporúčané dávkovanie:

1x denne 2 kapsuly, vždy pred tréningom alebo fyzickým výkonom.


Zloženie:

Tribulus Terrestris (štandardizovaný extrakt 90% saponínov), Transparentné želatínová kapsula, fosforečnan vápenatý E341 - protihrudkujúca látka, Stearát horečnatý E470b - protihrudkujúca látka, Extrakt čierneho korenia (obsahuje piperín).


Upozornnie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 

 

Nutričné informácie  
položka Obsah v jedné tobolce Obsah v dávke (2 tob)
Tribulus Terrestris (standardizovaný extrakt 90% saponinů) 500mg 1000mg
Extrakt černého pepře (obsahuje Piperin) 2.5mg 5mg