O nás


MaxxWin nutrition (www.maxxwin.cz) vznikol na základe našich dlhoročných skúseností s distribúciou športovej výživy. Ako priamy predajca sme mali najbližšie svojim zákazníkom, čerpali sme z ich poznatkov a skúseností, ale potrebovali sme rýchlo reagovať na ich podnety. Z pozície predajcu to bohužiaľ nebolo často realizovateľné. Preto sme sa rozhodli ísť novou cestou a ponúknuť svojim odberateľom športové doplnky podľa ich priania.

 

Našou cieľovou skupinou nie sú len pravidelní návštevníci fitness centier, ale naše produkty už vyhľadávajú cyklisti, futbalisti, plavci alebo fanúšikovia bojových športov. Na obaloch nájdete ikony športov, pre ktoré sú výrobky predovšetkým určené, a vďaka tomuto jednoduchému označenie si budete istí, že tento výrobok je vhodný práve pre Vás. Nevšedné a originálne grafické spracovanie rozhodne medzi záplavou značiek na slovenskom trhu neprehliadnete. Jednotlivé kategórie sa odlišujú farbou (napr. proteíny - modrá, gainery - červená) a názov výrobku je vždy jasne označený veľkým nápisom.

 

Naša dodávateľa pravidelne testujeme na kvalitu surovín, a preto Vám môžeme zaručiť prvotriednu kvalitu našich výrobkov. Náhodnú internou kontrolou vo výrobe sa snažíme predísť poklesu kvality našich produktov aj chybám pri ich spracovaní. Športová výživa je špecifický odbor, ktorý sa v posledných rokoch veľmi rýchlo vyvinul. Na trhu sa pravidelne objavujú nové a zaručene tie správne výrobky, ktoré Vám zabezpečia "extrémny nárast" čistej svalovej hmoty alebo naopak po nich "schudnete" 10kg za mesiac.

 

MaxxWin nutrition sa však pri tvorbe svojich produktov zameral predovšetkým na suroviny, ktorých funkčnosť bola overená dlhodobým užívaním amatérskych či vrcholových športovcov. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť doplnky, ktoré skutočne fungujú!!

 

MaxxWin nutrition je výhradne česká firma, ktorá spĺňa normy SR a Európskej únie.

 

MaxxWin nutrition

"Maximal effective nutrition"